خانه / مقالات / از درب های ضدسرقت چه می دانید؟

از درب های ضدسرقت چه می دانید؟

در تعطیلات باخیالی آسوده منزلتان را به هر مقصدی که می خواهید ترک بکنید

موضوع حفاظت از خانه ها با صرف نرخ های معقول همواره دغدغه زیاد مهم هر خانواده ای به شمار میرفت ه است، اینکه شما بتوانید علاوه بر خانه از اسباب داخل آن هم حفاظت بکنید و هم اینکه نیاز به نصب تجهیزات گرانی هم نداشته باشید.


در ضد سرقت

درب ضد سرقت,در ضد سرقت,درب ضد سرقت

به عقیده بسیاری از متخصصان، مصرف از دزدگیر های هشداردهنده برای خانه های کوچک شخصی نرخ بالایی در بر دارد اگر خدای ناخواسته سارق به موارد فنی و الکتریکی آشنایی داشته باشد به راحتی با قطع کردن سنسورهای حساس به حرکت و نور می تواند آن را از کار بیندازد و وارد منزل شما شود. علاوه بر اینکه استفاده از این دسته از دزدگیرها جهت منازل شخصی آنقدرها معمول نیست.

پس می توانید به حفاظ و ورودی غیر قابل نفوذ هم فکر بکنید ، به نظر من درب های ضد سرقت که این روزها بازار بهتر ی پیدا کرده اند می توانند علاوه بر ایفای نقش درب منزل، وظیفه حفاظت ورودی را هم به بهتر ی انجام دهند. خصوصیات ی منحصر به فرد این درها باعث می شود که با نصب یکی از آنها، دیگر با خیال آسوده منزلتان را ترک بکنید روزها و ماه ها بدون دغدغه منزلتان، به شهرها و کشورهای مختلف مسافرت بکنید . مانند بسیاری از دیگر کالاها ، درحال حاضر درهای ضد سرقت تهیه کشورهای چین ترکیه بیشتر از دیگر محصولات در بازار ایران وجود دارد که از نظر کیفی می توان به طور تقریبی هر دو را نیز در رده بندی قرار داد. اما فراموش نکنیم که شرکت های ایرانی نیز توانسته اند با وارد کردن قطعات خارجی این محصول از کشورهای ترکیه یا چین، در سال های اخیر به تهیه درب های ضد سرقت در داخل کشور بپردازند.
درب های ضد سرقت از چه لایه هایی تشکیل شده اند

درب های ضد سرقت اکثرا داخل لنگه در، ورق فلزی زیاد مقاوم دارند که عملا اقطعا ل هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیرممکن می نماید و در صورت غیرممکن کردن با نهایت تاخیر روبه رو می نماید . قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ها به کار می روند با درب های معمولی خیلی مفرق اند و از نوع گاوصندوقی هستند ، به این مفهوم که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب مصرف می کنند. در بخش داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند در انتها هم از سنگ پشم نسوز برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب مصرف شده است. رویه این درب ها هم MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش هایMDF به صورت رنگ یا روکشPVC قابل نصب هستند .

به شما توصیه می کنیم اگر قرار است دربی که انتخاب می بکنید درمعرض نور خورشید قرار بگیرد یا در هوای آزد باشد، قطعا دربی با روکش MDF رنگ شده بخرید تا بعد از مدتی استفاده، از تغییر رنگ آن یکه نخورید.

چهارچوبی را که جهت این درب ها به شما پیشنهاد می کنیم چهارچوب های فلزی هستند که به وسیله رنگ کوره ای، رنگ شده اند. دور تا دور لنگه های این چهارچوب ها را با زوارهای پلاستیکی بپوشانید تا از گذشتن گرد غبار صدا به داخل منزلتان پیشگیری شود.
درب های ضد سرقت چه ویژگی ها یی دارند

عایق صدا ، عایق گرما در مساوی آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد ، پایداری در مساوی برش فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و پایداری حداکثری نسبت به رنگ پلی استر از عبارت خیلی مهم ترین مزیت های درب ضدسرقت هستند که هر مشتری را قانع می نماید که یکی از آنها را بخرد. این درب ها در مساوی وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله آتش سوزی هم مستحکم هستند و علاوه بر اینکه منزل شما را از ورود سارقان حفاظت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز ضد حریق هم هستند . علاوه بر این، با تزریق مواد مخصوص ای در لایه میانی این درب شبکه ای مستحکم با پایداری ی فولادی ایجاد می شود که آن ها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید ضد رطوبت می نماید .
نکته با اهمیت زیاد این است که …

بایستی بدانید که بهترین مرغوب ترین درب های ضد سرقت آن نمونه هایی هستند که سارقان از تخریب باز کردن قفل های نصب شده بر روی آنها ناتوان بمانند. پس در نظر داشته باشید که هر دربی حتی چنانچه از فولاد نفوذناپذیر ساخته شده باشد وقتی که قفل ضد سرقت مناسب نداشته باشد فرق ی با یک درب چوبی معمولی ندارد.
اما ایراد درب های ضد سرقت

بزرگ ترین اشکال درب های ضد سرقت این است که آتش سوزی ممکن است قفل شوند که این مساله بیشتر به خاطر مصرف از مواد و آلیاژهای غیر استانداردی است که در تهیه برخی از آنها مورد استفاده قرار می گیرد. قطعا این مساله دسدلهره و ترس ی آتش نشانان را به داخل خانه در حال حریق یا خروج افراد را از محل آتش سوزی غیر ممکن می سازد. پس قطعا در زمان خرید و سفارش این درب ها از استاندارد بودن قفل ها مواد به کار رفته درآنها در مساوی گرما اطمینان حاصل بکنید .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران …

سوپروب close
خرید بک لینک