خانه / مقالات / طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی

طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی

طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی

در این مطلب می خواهیم به معرفی یک طرح توجیهی خدماتی با عنوان طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی برای شما همراهان همیشگی سایت نام آوران بپردازیم. در صورتی که قثد راه اندازی کسب و کاری را دارید اما ایده خاصی به نظرتان نمی رسد ، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را تا پایان مطالعه نمایید. با ما همراه باشید.

طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی
طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی

توضیح  طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی

در واقع در این پروژه  می خواهیم به ببرسی راه اندازی شرکتی بپردازیم که مشتریان بیشتری داشته باشد وضمناً سود مناسب وبرای تیـم ما رضایت مشتریان ازمحصولات و خدمات ما بسیاربا ارزش و ارزشمند است .نوع کار این موسسه خدماتی و بازار محوراست چون ما دراین موسسه به نیازهای اجتماع دقت می کنیم و دربـاره آن ارزیـابـی نمـوده و عرضه خدمت می دهیم

 

تحلیل بازار هدف و بازاریابی

در پاراگراف قبل ذکر شد که دقیقا قصد راه اندازی چه شرکتی را داریم و در این قسمت می خواهیم به بررسی و تحلیل بازار هدف و بازاریابی محصول بپردازیم .

بعد از تاسیس شرکت می بایست  به دنبال پیدا کردن مشتریان خوب برای گسترش کار بود که ما برای این کار تلاشمان این است که خدماتی در زمینه تقاضـای مشتریان در رابطـه با تبلیغات بدهیم .و کوشش داریم قیمتی در ازای کارمان بگیریم که مشتریان راضی باشند و رفته رفته کیفیت محصولاتمان را قوی کردن دهیم محصولات ما به شیوه ای است که سلیقه همـه مردم اجتماع را در خود جای میدهد و به سن ، طبقه اجتماعی و محل و فرهنگ مردمتوجه والایی داریم.

 

امکان سنجی طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی

میزان رابطـه مقوله با رشته تحصیلی اشخـاص جامعه بیشتر کوشش می کنند شغلی را ایجاد می کنند که متناسب با مهارت آنان باشد یا در مـورد آن تجربه داشته باشند.واین تجربه را می توان از رفیـق ها یا بستگان نزدیک به دست بیاورند چون داشتن مهارت و تجربه رونق کار می شود وضمناً شخـص در انجام کارهای خود تسلط زیادتری دارد. تیـم ۴ نفره ما هـم ضمناً بر طبق رشته تحصیلی خود به ایجاد موسسه تبلیغاتی پرداخته ایم و با استفاده ازتجاربی که در مدت تحصیل به دست آوردیم می توانیم این کمپانـی را راه اندازی کنیم در انجام کارهای تبلیغاتی باید اشخـاص با کامپیوتر آشنا باشند ، ضمناً نرم افزارهای ضـروری را که موجـب طراحی کارت های تبلیغاتی وضمناً بروشورهای تبلیغاتی خواهند شـد را بشناسند مانیز با استفاده از نرم افزارهای مانندکورل و فتوشاپ وفری هند که در زمان دبیرستان با آنان آشنایی پیدا کردیم می توانیم استفاده کنیم و به خلق کارت های تبلیغاتی و…. بپردازیم.

 

سطح  اشتغال زایی طرح راه اندازی شرکت تبلیغاتی

دراین مؤسسه می توانیم اشخاصـی را به عنوان حسابدار استخدام کنیم که کارهای حسابداری موسسه را به عهده دریافت کند و یا فردی را برای بازبینـی به کارها مالی شرکت استخدام کنیم و از اشخـاص با تجربه استفاده کنیم که به کامپیوتر تسلط زیادتری داشته باشد که چنان چه احیاناً مشکلی برای کامپیوتر پیش آمد بتواند آن را حل نماید.

از توجه و همراهی شما با مقاله طرح توجیهی راه اندازی شرکت تبلیغاتی سپاسگزاریم . برای در یافت متن کامل این مقاله و همچنین دانلود رایگان طرح توجیهی کشاورزی  به سایت طرح توجیهی (www.tarh-tojihi.ir)  مراجعه نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران …

سوپروب close
خرید بک لینک